Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

23 Nisan Çocuk Bayramı, Yozgat’ta coşkuyla kutlandı

Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan kutlama etkinlikleri Rıza Kayaalp Kapalı Spor Salonu’nda devam etti. Programa Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Belediye Başkanı Kazım Arslan, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, daire müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih Erdoğan, törende yaptığı konuşmada günün anlam ve önemini belirterek,Cumhuriyet güneşinin berrak yüzünü vatan ufkunda gösterdiği gün olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yıldönümüne ulaşmanın heyecanıyla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutluyoruz dedi.

Konuşmanın ardından öğrenciler tarafından okunan şiirler ve gösteriler katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. 15 Temmuz gecesi TBMM’de yaşanan olayların öğrenciler tarafından anlatıldığı skeç ise vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Belediyesi şiir sokağı oluşturdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri