Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Badmintoncu kardeşlerden büyük başarı

Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen Badminton Türkiye Şampiyonası’na Yozgat’tan 9 sporcu ile katılan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü sporcuları şampiyonadan derece ile döndüler. Beden Eğitimi öğretmenleri Adem Kablan ve Mehmet Aydoğan öncülüğünde turnuvaya hazırlanan sporculardan Samet Kaan Yakut ve Burak Alp Yakut küçük çiftlerde Türkiye üçüncüsü olmaya hak kazandılar.

Turnuvada Türkiye üçüncülüğü derecesini aldıkları için mutlu olduklarını söyleyen Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Aydoğan,Çocuk evlerinde kalan çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutup onları spora yönlendiriyoruz. Onların hem yeteneklerini keşfediyoruz hem de sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edip seneye daha iyi başarılar hedefliyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Bozdağ, Yozgat’ta üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri