Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bozok Üniversitesi ailesi, huzur evini ziyaret etti

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey ve beraberindeki öğretim üyesi eşleri her ay düzenli olarak yaptıkları huzur evi ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi.
Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi’nde kalan yaşlılarla bir araya gelerek çeşitli ikram ve hediyeler takdim eden heyet, huzur evinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenerek sohbet etti.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Beyza Karacabey, “ Bozok Üniversitesi ailesi olarak huzur evi sakinlerini ziyaret programına bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Huzur evi ziyaretimiz iki ay önce başladı. Her ay huzur evinde kalan yaşlılarımızı ziyaret ederek onlarla bir araya geliyoruz. Ziyaretlerimiz bundan sonraki süreçte de devam edecek. Amacımız huzur evinde kalan yaşlılarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu, yalnız olmadıklarını hissettirmektir. Huzur evi sakinlerimize bundan sonraki hayatlarında sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Açılışa Hazır Kadınlara Özel Termal Tesisi Erkekler Test Etti başlıklı makalemizde Açılışa, Erkekler ve Etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri