Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bozok Üniversitesi’nde devir teslim töreni

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in uhdesinde bulunan Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevi, düzenlenen devir teslim töreni ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar’a teslim edildi.
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlık binasında gerçekleştirilen ve Dekan Yardımcıları Doç. Dr. İlhami Yiğit ve Doç. Dr. Hamza Kemal Akyıldız’ın da hazır bulunduğu devir teslim törenine ilişkin açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, “Hocamızın deneyim ve tecrübelerine dayanarak uhdemde olan Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevini kendilerine teslim ediyorum. Fakültemiz ve şehrimiz için faydalı işler yapacağı konusunda inancımız tam. Mimarlık Bölümü’nü güçlü bir akademik kadro ile müstakil bir fakülte yapma yönünde kendisinden özel bir ricam oldu. İnşallah bu niyetimiz en kısa sürede gerçekleşir. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı görevini Bozok Üniversitesi Rektörü Karacabey’den teslim alan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar ise “Öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte fakültemizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta teröre öfke devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri