Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Şehit polisin silah arkadaşlarından en anlamlı Anneler Günü

Şırnak’ın İdil ilçesinde terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Muzaffer Tufaner’in asker arkadaşları şehidin annesine Anneler Günü sürprizi yaptı. Öğle vakti şehit için Saray köyü caminde mevlit okutan arkadaşları, daha sonra valilik tarafından şehit ailelerine yönelik düzenlenen pikniğe katıldı.

En güzel Anneler Günü hediyesi oldu

Şehit annesi Ayten Tufaner, çok mutlu olduğunu belirterek, “Oğlumun asker arkadaşları bu anlamlı günde beni yalnız bırakmadılar. Onlar benim evlatlarım, ben de onların anneleriyim. Ben onların hepsini Muzafferimin yerine koydum. Allah hepsinden razı olsun. Aldığım en güzel anneler günü hediyesi bu oldu” dedi.

Şehidin asker arkadaşlarından Hakan Yılmaz ise, Biz şehidimizin asker arkadaşları olarak annemize bu günde bir sürpriz yapmak istedik. Ayten annemiz bize şehit kardeşimizin emaneti. Bu emanete sahip çıkmak bizim boynumuzun borcu” diye konuştu.

Vali Yurtnaç, teşekkür etti

Şehit annesini yalnız bırakmamak için farklı illerden gelen şehidin asker arkadaşlarına teşekkür eden Vali Kemal Yurtnaç, “Bu güzel kardeşlerimizin yaptığı ziyaret çok manidar. Bir annenin hayır duasını almak çok önemli. Bu gönlü güzel kardeşlerimiz birlikte askerlik yaptıkları ve sonrasında polislik görevinde şehit olan arkadaşlarının annesini kendi annelerinin yerine koymuş ve bu anlamlı günde onu yalnız bırakmamışlar. Ben bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ve tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta özel çocuklar pasta yaparak hünerlerini sergiledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri