Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sorgun’da bozulan yollar tamir ediliyor

Havaların ısınması ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bakım ve onarım çalışmalarına başladıklarını kaydeden Belediye Başkanı Ahmet Şimşek,Yollarda ki bozulmalar hem yer altına alınan hatlar hem de yoğun geçen kış şartlarından dolayı meydana geldi, Aralık ayı sonlarında Sorgun’u etkisi altına alan ve aralıklarla devam eden yoğun kar yağışı sonrasında belediye ekiplerimiz tarafından yürütülen kar temizleme çalışmasıyla birlikte yaşanan yoğun don ve buzlanmadan kaynaklı yollarımızda deformeler yaşandı. Buzlanmaya karşı alınan önlemlerde yapılan tuz serme çalışmaları ilçemizde birçok güzergahta yollarda çukurlar oluşmasına neden oldu dedi.

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırılması için çalışmaların sürdüğünü belirten Şimşek,İlkbahar-Yaz sezonunu beklemeden ekiplerimiz bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Çalışmalar sırasında çevreye verilen rahatsızlıktan dolayı da vatandaşlarımızdan hoşgörü bekliyoruz, halkımızın huzuru ve refahı için hizmetin en iyisini yapmayı hedefliyoruz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta huzurevinde kandil programı düzenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri