Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat Bakan Bozdağ: Türkiye Terör Örgütlerinden Arındırılana Kadar Mücadele Sürecektir

Bakan Bozdağ: Türkiye terör örgütlerinden arındırılana kadar mücadele sürecektir

ADALET Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin terörle mücadelesini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da etkin, kararlı, netice alıcı bir şekilde sürdüreceğini belirtirken, Hiçbir terör saldırısı Türkiye’nin terörle mücadele azmini kıramayacaktır, karalılığını ortadan kaldıramayacak, milletlimizin birliğini bozmayacak, vatanımızı bölemeyecektir dedi.

Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde Çevik Kuvvet Polisi Mustafa Kemal Devrilmez’in cenaze törenine katılan Bakan Bozdağ, Sorgun ilçesinde şehit Polis Memuru Ahmet Alan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bozdağ, daha sonra Yozgat Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı diledi. Bozdağ burada yaptığı açıklamada, Bugün ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Yozgat’ımızda da iki polis memuru şehidimizi hakka uğurladık. Bu vesileyle bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet, şükran ve dua ile yaad ediyorum. Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü’ne de hem emniyet müdürümüz ve emniyet mensuplarına ve onların şahsında bütün emniyet camiasına başsağlığı dileklerimizi iletmek maksadıyla geldik. Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Türkiye terörle mücadelesini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada etkin kararlı netice alıcı bir şekilde sürdürecektir. Hiçbir terör saldırısı Türkiye’nin terörle mücadele azmini kıramayacaktır, karalılığının ortadan kaldıramayacak, milletlimizin birliğini bozmayacaktır, vatanımızı bölemeyecektir, kardeşlik hukukuna zarar veremeyecektir, Türkiye’nin istikrarını yok edemeyecektir. Milletimiz ve devletimiz bir ve bütün olarak var olmaya ve güçlü olmaya devam edecektir. Terör örgütleri ve teröristler eninde sonunda kaybedecektir. Türkiye her daim olduğu gibi kazanacaktır. Bu mücadelede görev yapan emniyet mensuplarımıza, askerlerimize ve bütün güvenlik güçlerimize buradan başarılar diliyorum. Rabbim onları daima korusun ve muhafaza etsin diyorum. Milletimiz, hükümetimiz, devletimiz,güvenlik güçlerimiz el ele terörle mücadeleye kararlı bir şekilde devam edecektir. Terör örgütlerinden teröristlerden Türkiye arındırılana kadar bu mücadele sürecektir diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Yozgat, Şehit Polisini Uğurlandı başlıklı makalemizde Abdulkadir Akgül, Adalet Ve Kalkınma Partisi ve Bakan Bozdağ hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri