Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat Çözüm Koleji’nden İHA’ya ziyaret

Yozgat Çözüm Koleji öğretmen ve öğrencileri, Yozgat Bürosu’nu ziyaret etti.
Yozgat Çözüm Koleji öğrencileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle İhlas Haber Ajansı’nı () ziyaret ederek Gazeteciler Gününü kutladı.
Yozgat Çözüm Koleji Sosyal Etkinlikler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu ve Matematik öğretmeni Ali Ekin, Yozgat Temsilcisi Bahadır Muhlis Gökgül’ü ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Gazetecilik mesleğinin özveri isteyen bir meslek olduğunu söyleyen Yozgat Çözüm Koleji Sosyal Etkinlikler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu, “Yozgat’ta görev yapan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Ziyaretten dolayı Çözüm Koleji Sosyal Etkinlikler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu, Matematik öğretmeni Ali Ekin ve öğrencilere teşekkür eden Yozgat Temsilcisi Bahadır Muhlis Gökgül, öğrencilerin gazetecilik mesleği ile ilgili sorularını yanıtlayıp haber ajanslarının çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Şehir Hastanesi Hasta Kabulüne Başlıyor başlıklı makalemizde Başlıyor, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir