Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat Şehir Hastanesinde Açılış Hazırlıkları Sürüyor

Yozgat Şehir Hastanesinde, doktor ve sağlık personeli, açılış sonrası eksiksiz hizmet sunmak için simülasyonla hazırlık yapıyor.

Şehir hastanesinde görev yapacak personel için hazırlanan simülasyon senaryosunda, ambulansla acil servise gelen hastaya ilk müdahale sonrası, kan alımı, tomografi ve röntgen çekim işlemlerinin yanı sıra ameliyata alınma, uyandırılma ve servise alınma işlemleri yapıldı.

İkinci simülasyonda ise halk otobüsüyle gelen yürüyemeyen hastanın, hastane girişinde golf arabası ile karşılanıp alınması ve hastanedeki işlemlerinin tamamlanması senaryosu uygulandı.

Yozgat Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca, yaptığı yazılı açıklamada, hastanede, açılış öncesi simülasyonların devam ettiğini belirterek, Şikayetsiz, kuyruksuz, kolay ulaşılabilir, engelsiz hastane için elimizden geleni yapıyor, gece gündüz çalışıyoruz. Yozgat Şehir Hastanesinin, Yozgat halkına hayırlı olmasını diliyorum. ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan TARSİM Toplantısı Sorgun’da Yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri