Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat’ta kadınlar kahvaltıda buluştu

Yozgat Üretici Kadınlar Derneği tarafından Bozok Üniversitesi misafirhanesinde düzenlenen kahvaltı programına Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey ve Yozgat Üretici Kadınlar Derneği Başkanı Hacer Güçlü ile kadınlar katıldı.
Düzenlenen programda gazetecilere açıklamalarda bulunan Dilek Yurtnaç, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığını belirterek güzel bir birliktelik olduğunu ifade etti.
Beyza Karacabey ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla toplandıklarını belirterek,İnşallah Yozgat halkına, Yozgat kadınına bir şeyler yapabiliriz. Amacımız, maksadımız herkesi bir araya getirmekti. Her görüşten, her kesimden insan var öyle de olmalı. Bu bütünlüğü, birliği korumalıyız. İnşallah herkese hayırlı ve uğurlu olur ve devamı gelir diyelim. diye konuştu.
Girişimci Kadınlar Dernek Başkanı Hacer Güçlü de, dernek olarak 10 yıldır Yozgat’ta kadınlar gününü kutladıklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Yozgat’ta sokak hayvanları sıcak yuvalarına kavuştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri