Yozgat Haberleri, Yozgat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yozgat’ta özel çocuklar pasta yaparak hünerlerini sergiledi

Ulusal Yemek Festivali’nde özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar yarıştı. Çocuklar pasta yaparak hünerlerini sergiledi.

TAŞPAKON tarafından organize edilen ’Engelsiz Yarışma Platformu’ kapsamında Yozgat 1. Ulusal Yemek Festivali’nde gerçekleştirilen etkinlikte özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar pasta yaptı. Özenle yaptıkları birbirinden güzel pastaları konuklara sunan çocuklar, katılımcılar tarafından büyük beğeni ile izlendi. Yarışmanın birincisi ise tüm katılımcı çocuklar oldu. İlk defa pasta yapan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

TAŞPAKON Ankara Dernek Başkanı Mahmut Dolmacı yarışma sonrasında yaptığı açıklamada, Engelsiz Yarışma Platformu kapsamında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın yanında yardımcılarıyla bir pasta yarışması yaptık. Bu yarışmada çocuklarımızda birinci, ikinci ve üçüncü aramadık. Bizim için hepsi birinci. Önemli olan çocuklarımızın bu platforma gelmesidir. Bu çocuklar bir daha yarışmak istesinler, kazandıkları madalyayı göğsüne taksınlar, bunun mutluluğunu yaşasınlar. Amacımız bu arkadaşlarımızı engelsiz platforma kazandırmak dedi.

Bir önceki yazımız olan Planlama ve Proje Yönetimi Eğitimi Katılım Belgeleri Verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri